Stylowa sesja noworodka na śląsku

 

Obecnie coraz więcej dzieci przychodzi na świat. Rodzice chcą uwiecznić swoje dziecko. Parę dni po porodzie, jak mama z dzieckiem wróci do domu, to rodzina robi zdjęcia itp. Niektórzy rodzice decydują się na profesjonalną sesję zdjęciową u fotografa. Tam zrobione zdjęcia są o wiele ładniejsze niż te które robią rodzice. Tak często się zdarza.

Sesja fotograficzna noworodka

stylowa sesja noworodkowa na śląskuMoja znajoma, która niedawno urodziła, parę dni po porodzie wybrała się z małą na sesję fotograficzną. Jest w mieście jeden fotograf, który robi świetne zdjęcia noworodkom. Ma do tego dobrze przygotowane studio fotograficzne. Ma zabawne ubranka dla takich maluchów oraz świetne tła do zdjęć. Parę zdjęci zawsze wykonuje w towarzystwie mamy, taty, obojga rodziców, a potem już tylko fotografuje malucha. Ma on podejście do dzieci, wie jak sprawić, by dziecko w danym momencie się uśmiechnęło, albo zrobiło śmieszną minę. dobrze jest zrobić taką sesję dziecku. To pamiątka na całe życie. Poza tym dobrze jest powiesić takie zdjęcia w domu, które są wykonane perfekcyjnie pod każdym względem. Taka stylowa sesja noworodkowa na śląsku nie jest droga. Można dodatkowo zamówić wydruki zdjęć w dowolnym formacie, nawet na pół ściany. Jak koleżanka pokazała mi później wykonane zdjęcia swojego dziecka, to byłam nimi oczarowana. Zdjęcia były wykonane bardzo profesjonalnie i niektóre z nich były nawet zabawne. Patrzenie na nich wywoływało u mnie uśmiech. Po zdjęciach było widać, że dziecko wcale się nie stresuje, co potwierdza dobre podejście fotografa do dzieci. Rodzice oczywiście cały czas uczestniczyli w sesji. Byli tuż obok, tak by dziecko widziało ich. Odbiór zdjęć może być już następnego dnia. To szybki termin zwłaszcza, że tam ciągle ktoś przychodzi by zrobić zdjęcia.

Dobrze jest uwiecznić chwile naszego maluszka, jak jest jeszcze noworodkiem. Możemy sami robić takie zdjęcia i na pewno rodzice takiego malca na okrągło je robią. Albo też można wybrać się na stylową sesję do fotografa. Tam wykonane zdjęcia będą profesjonalne i będą świetnie wyglądać. Można sobie zrobić tam z dzieckiem taki duży portret rodzinny.