Świeżo kupiony namiot reklamowy

Ostatnim razem wybierając się na jeden ze zjazdów branżowych razem z resztą załogi stwierdziliśmy, że już czas najwyższy kupić sobie coś więcej. Jeden z chłopaków zaproponował kiedyś, by kupić specjalny namiot, w którym będziemy mogli się promować – to był doskonały pomysł.

Potrzebny był nam duży i porządny namiot reklamowy

namioty reklamoweChodziło nam dokładnie o ogromnej wielkości namiot z nadrukowaną nazwą naszej firmy. Gdy ktoś wchodził do środka, mógł z nami porozmawiać lub wziąć próbki naszych produktów razem z cennikami. Widzieliśmy takie coś u wielu innych firm i stwierdziliśmy, że to doskonały pomysł. Nie trzeba było powtarzać tego dwa razy chłopakom odpowiedzialnym w naszej firmie za zakupy – jeszcze tego samego dnia przywieźli fakturę za zamówienie tego rodzaju namiotu. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani i zniecierpliwieni – każdy chciał jak najszybciej dowiedzieć się, jak tego rodzaju produkt będzie ostatecznie wyglądał. Gdy wreszcie został on nam dostarczony, od razu sprawdziliśmy jak to wszystko razem wygląda. Okazało się, że namioty reklamowe tej firmy nie bez powodu uznawane są za jedne z lepszych dostępnych na rynku. Choć zdziwiła nas ich niska cena, jakość była naprawdę niezła. Sami byliśmy zdziwieni widząc, jak wytrzymały i mocny jest zamówiony przez nas namiot. Gdy pojechaliśmy na zjazd, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mieliśmy najładniejszy i najobszerniejszy namiot. Nie wiedzieliśmy nawet, że to takie ważne w świecie biznesu i reklamy. Większość zainteresowanych odruchowo wchodziła do nas, zamiast do konkurencji.

Po tym zjeździe nasza sprzedaż skoczyła znacznie w górę. Udało nam się zdobyć całą masę nowych klientów, którzy z chęcią nawiązali z nami współpracę długoterminową. Byliśmy w siódmym niebie widząc, jak szybko rosną zyski naszej firmy – takiego wzrostu już od dawna nie udało nam się odnotować.