Szafki wykonane przez rodzinną firmę

 

Od kiedy pamiętam w mojej rodzinie tradycją stał się zawód stolarza. Biznes rodzinny funkcjonuje od kilkudziesięciu lat i,mimo licznych przeobrażeń, wiodącą usługą jest projektowanie i wykonywanie mebli na wymiar. Ja, będąc najstarszą córką w rodzinie, czuje się odpowiedzialna za rodzinną tradycję. Co prawda nie wykonuje bezpośrednio mebli, ale potrafię je projektować.

Szafki łazienkowe na indywidualne zamówienie

stylowe szafki łazienkowe wisząceMój pradziadek, dziadek i tata byli stolarzami i przekazywali rodzinny biznes z pokolenia na pokolenie. Na ten moment jest to dobrze prosperująca, całkiem duża firma, zajmująca się produkcją mebli. Z kilku powodów nie wyedukowałam się na stolarza, ale na projektanta mebli. Wiem o meblarstwie bardzo dużo, co w przyszłości pozwoli mi przejąć rodzinny interes, gdyż jestem najstarszą córką. Zanim jednak to się stanie, dostałam niedawno pierwsze zlecenie, która od początku do końca zrealizowałam sama. Klient zażyczył sobie stylowe szafki łazienkowe wiszące wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Chodzi o to, że szafki te nie mają żadnych uchwytów, tylko otwiera i zamyka się je za pomocą dotyku. Wszystkie szafki będą podwieszone z tego względu, że klient ma piękną mozaikę na podłodze i nie chce jej fragmentów zasłaniać meblami. Szafki mają charakter poziomy i składają się głownie z szuflad, chociaż jest też jedna szafka otwierana, gdzie znajdują się wieszaki na ręczniki oraz półki. Przy ciągłej konultacji z klientem zaprojektowałam szafki a pracownicy naszej firmy zajęli się ich wykonaniem.

Klient, dla którego po raz pierwszy w pełnie sama zrealizowałam zamówienie, jest bardzo zadowolony z zaprojektowanych przeze mnie szafek do łazienki. Wszystko wskazuje na to, że mam tak opanowane umiejętności związane z produkcją mebli, że w niedługim czasie będę mogła samodzielnie prowadzić interes.