Torba skórzana do pracy

Odkąd znam mojego chłopaka Antka od zawsze nosił on swoje rzeczy w czarnym, szkolnym plecaku. Kiedy mój chłopak paręnaście  tygodni temu zmienił pracę na lepszą, postanowiłam kupić mu porządną męską torbę skórzaną, która sprawi, że będzie wyglądał bardziej profesjonalnie. Oprócz tego takie dodatki są teraz po prostu modne.

Skórzana torba to klasyk męskich dodatków

męska torba skórzanaUważam, że plecak niezbyt dobrze prezentuje się w renomowanej firmie. Właśnie dlatego chciałam znaleźć taką torbę, która będzie wyglądać elegancko, ale jednocześnie będzie poręczna i wygodna w noszeniu. Wybrana przeze mnie męska torba skórzana kształtem przypomina teczkę jest to więc klasyczny model. Jednakże jest to torba, która prezentuje się bardzo modnie, ponieważ na skórze znajdują się jaśniejsze przetarcia, które sprawiają, że materiał jest ciekawszy. Mój chłopak ma fajny styl, więc zwykła, brązowa torba nie pasowałaby do niego. Ważną dla mnie kwestią w czasie zakupów było również znalezienie takiej torby, która będzie funkcjonalna. Dlatego też wybrałam taką torbę, która bez problemu pomieści laptopa oraz kilka teczek. Torba zapinana jest na zamek oraz dwie klamry, a więc wszystkie rzeczy znajdujące się w środku są zabezpieczone. Torbę można oczywiście nosić na dwa sposoby. Zakładać na ramię albo nosić jak teczkę. Pasek na ramię jest regulowany, ale można go również odpiąć.

Antek nie tęskni za swoim starym plecakiem. Bardzo lubi swoją nową torbę skórzaną i nosi ją nie tylko do pracy. Cieszę się, że wybrałam tak wytrzymały model, bo torba ta zdecydowanie nie ma łatwo. Mój chłopak nie zwraca uwagi na to gdzie ją kładzie, ani nie obchodzi się z nią delikatnie, a mimo tego torba po kilku miesiącach intensywnego użytkowania wygląda świetnie. Zupełnie jak nowa.