Trudna sprawa sądowa i zaufany adwokat

Jako młoda osoba miałem czasami problemy. Wszystko to było przyczyną złego towarzystwa i nie odpowiednich kolegów. Zawsze im we wszystko wierzyłem i robiłem tak jak oni chcieli.

W razie kłopotów dobrze mieć adwokata

AdwokatNiestety pewnego dnia zgodziłem się na naprawdę zły pomysł, którym był napad na sklep spożywczy. Nie wiem co mną wtedy kierowało ale dałem się namówić. Niestety wszystko zakończyło się w okropny sposób, a uruchomiony alarm zawiadomił policję. Wszyscy moi koledzy uciekli, a ja zostałem sam i trafiłem na komisariat. Na dodatek każdy z nich się wszystkiego wyparł, a mnie czekała sprawa w sądzie oraz liczne przesłuchania. Miałem wielkie szczęście, ponieważ mój ojciec nie odpuścił i twierdził, że kancelaria adwokacka mogłaby złagodzić wyrok. Jako młoda osoba wiedziałem, że od tego będzie zależała moja przyszłość. Niestety nie spodziewałem się tego jak zareagują moi koledzy, którzy zawsze byli dla mnie bardzo ważni. Również kancelaria prawnicza nakłaniała mnie do powiedzenia prawdy. Dzięki temu wyrok sądu byłby bardziej sprawiedliwy, a kara dla mnie mniej surowa. W końcu stwierdziłem, że nie mam innego wyjścia i muszę się przyznać. Mój prawnik zresztą potwierdzał, że to będzie z mojej strony najbardziej odpowiedzialna decyzja, a ja mu wierzyłem. Ostatecznie na sali bardzo pomógł mi adwokat i udało się uniknąć więzienia.

 

Za to musiałem spłacić karę grzywny i społecznie sprzątać parki przez ponad pięćdziesiąt godzin. Cała ta sytuacja bardzo dużo mnie nauczyła i zauważyłem jak się zachowują inni ludzie w sytuacji zagrożenia. To było dla mnie ważne i wiele z tego wyniosłem.

Adwokata od ciężkich przypadków poleciła mi Kancelaria JLS Rzeszów