Udałam się do znanego gabinetu stomatologicznego

U dentysty to od lat nie byłam, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Ostatnio jednak zaczął boleć mnie jeden ząb i nie wiedziałam co się dzieje. Postanowiłam początkowo to przeczekać, ponieważ liczyłam, że samo przejdzie. Nigdzie ubytku nie widziałam przecież.

Satysfakcja z wizyty w gabinecie stomatologicznym

gabinet stomatologiczny toruńPo tygodniu doszłam jednak do wniosku, że dalsze czekanie nie ma żadnego sensu, ponieważ sytuacja się nie zmieniała. Problemem był jednak gabinet stomatologiczny toruń, ponieważ nie miałam pojęcia gdzie w ogóle mam się udać. U stomatologa to nie byłam jakieś pięć lat a w Toruniu mieszkam od niespełna dwóch. Nie mam więc pojęcia do kogo się udać, by uzyskać pomoc. Dopiero jak pojechałam do pracy to zapytałam koleżanki z działu czy mogą polecić mi jakiś dobry gabinet stomatologiczny toruń, ponieważ muszę pilnie zapisać się na wizytę. Wioletta dała mi namiary na swojego stomatologa, który w jej ocenie jest świetny i ma cały specjalistyczny sprzęt. Na miejscu może mi nawet zrobić prześwietlenie, gdzie od ręki będzie wiadomo co dzieje się z zębem. Na pierwszy rzut oka był on całkowicie zdrowy a ja nie znam się na tym wszystkim. Zadzwoniłam więc na recepcję i udało mi się zarezerwować wizytę jeszcze tego samego dnia. Przyjął mnie w miarę młody stomatolog, ale widziałam w poczekalni całą masę dyplomów i zrozumiałam, że osoba ta posiada niesamowite doświadczenie. Naturalnie miałam zrobione prześwietlenie i wiadomo już było co się dzieje z moim zębem. Stomatolog mi go wyleczył.

Z wizyty jestem bardzo zadowolona i mam już nawet założoną kartotekę w tej placówce. Na pewno jak coś będzie się działo to tam się zarejestruje. Nie zapłaciłam drogo, ponieważ ceny są takie same w innych miejscach. Najważniejsze, że mam już zdrowy ząb.