Upiększanie domu poprzez zapachy

Czasami detal robi wszystko. Mały dodatek sprawia, że przestrzeń, którą mamy do zagospodarowania staje się zupełnie inna. Taki efekt dają świeczki woodwick. Jeżeli jeszcze nie widziałeś różnorodności kolorów, które oferują producenci a także licznych zalet produktów.

Co najlepiej sprawdzi się w domu?

woski zapachowePrzede wszystkim kolory dopasowane są do tych, które są najbardziej popularne i kupowane. Na jednej ze stron internetowych można także składać sugestie dotyczące tego jakie kolory mają zostać wyprodukowane. To niezwykle ważne, że firma nie jest głucha na głosy swoich konsumentów. Jako, że można także kupić je w różnych wariantach wielkości oraz ilości knotów (największe, okrągłe mają ich aż trzy!) można dopasować je do każdego wnętrza, ze względu na ich wielkości. Wiele osób zakupuje także woski zapachowe. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, bowiem woski zyskują ostatnio sporo na popularności. Ludzie coraz chętniej wkładają je do tak zwanych kominków, podkładają pod nie małą świeczkę, czyli podgrzewacz i czekają aż zapach rozejdzie się po domu. Popularne są szczególnie w przedpokojach, gdzie piękny zapach wita każdego gościa, który przekracza próg domu. Gdy kominek jest ozdobny wpływa to także pozytywnie na wygląd pomieszczenia. Podobnie jak świece zapachowe.

Ostatnio coraz modniejsze jest kupowanie świec zapachowych, które są kolorowe. Dla przykładu kupując świeczkę czerwoną możemy oczekiwać, że będzie ona truskawkowa. Gdy niebieska, możemy liczyć na powiew oceanu. Kule do kąpieli, które można w różne fantazyjne sposoby poukładać na półce w łazience także wpłyną na estetykę.