Wanna, która zastąpi masażystę

 

Kiedy po długim dniu w pracy wracasz do domy, marzysz wyłącznie o długiej kąpieli, a najlepiej masażu, który pozwoliłby ci się rozluźnić. Gdy jednak nie mamy pod ręką masażysty, musimy znaleźć równie efektywne zastępstwo, które przyniesie nam odprężenie zawsze, gdy tego potrzebujemy.

Wanna, w której się zakochasz

wanna z hydromasażemJeśli udajemy się na basen, który pełni rolę nie tylko pływalni, ale, np. mini aquaparku, miejscem, które cieszy się największą popularnością – poza zjeżdżalniami okupowanymi przez dzieci – jest jacuzzi. Nic w tym dziwnego, kto z nas nie lubi tego uczucia, gdy napowietrzana woda, uderza w nasze ciało, masując je i dając mu doskonałe odprężenie? No właśnie! Wanna z hydromasażem sprawi, że jacuzzi będziemy mieli w swoim domu zawsze, gdy będziemy brali kąpiel. Bez kolejek, bez obcych ludzi i wszechobecnego gwaru publicznej pływalni. Brzmi idealnie, prawda? Wystarczy, że w naszej łazience wygospodarujemy wystarczająco dużo miejsca, by zmieścić w niej wannę o rozmiarze przynajmniej 140 centymetrów, wybierzemy w sklepie wannę z wbudowanym hydromasażem i podłączymy ją do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wśród wanien proponowanych nam w specjalistycznych sklepach znajdziemy nie tylko te wyposażone w masaż powietrzny, ale również takie, gdzie dodatkowe dysze zagwarantują nam masaż wodny. Zatem w jednym urządzeniu, w naszym domowym zaciszu, możemy mieć nie tylko jacuzzi, ale również bicze wodne! Nad wszystkimi funkcjonalnościami wanny z hydromasażem będziemy mieli łatwą kontrolę dzięki elektronicznemu panelowi dołączonemu do urządzenia.

Oczywiście, koszt wanny z hydromasażem jest wyższy niż zakupu zwykłej wanny, do wysnucia takiego wniosku nie potrzeba znajomości wyższej matematyki. Jednak, czy możliwość zrelaksowania się po nerwowym dniu w pracy lub zrekompensowania sobie złego humoru, nie jest daleko więcej warta niż zaoszczędzone na zwykłej wannie złotówki?