Wiertarko-wkrętarka DS10DAL

Na rynku – ze względu na rozwój technologii pozwalającej na pracę elektronarzędzia na akumulatorze bez stałego dostępu do prądu – coraz popularniejsze stają się różnego typu wiertarko-wkrętarki. Jedną z firm, która dostarcza tego typu narzędzia już od wielu lat, bazując na doświadczeniu, innowacjach i bezpieczeństwie jest firma Hitachi.

Akcesoria dołączone do wiertarko-wkrętarki Hitachi

hitachi ds10dalWśród produktów tej firmy znaleźć możemy wiertarko-wkrętarkę Hitachi DS10DAL, która sprzedawana jest w wielu sklepach z elektronarzędziami – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, więc znajdziemy ją bez większego problemu. W zestawie, oprócz samego urządzenia znajdziemy dwa akumulatory – oznacza to, że po wyładowaniu jednego z nich, możemy włożyć do wkrętarko-wiertarki drugi akumulator, a poprzedni podłączyć do ładowania. Dzięki temu nie musimy przerywać rozpoczętej pracy, co ze względu na czas ładowania akumulatora, może mieć dla nas bardzo duże i pozytywne znaczenie. Oczywiście w zestawie znajdziemy również odpowiednią ładowarkę, nie musimy więc martwić się jej dokupowaniem na własną rękę. Wszystkie akcesoria włącznie z narzędziem najczęściej spakowane są w walizkę transportową, która jest na podstawowym wyposażeniu, podobnie jak bit i hak. Jeśli chodzi o dodatkowe akcesorium, które pojawia się często w zestawie z wiertarko-wkrętarką DS10DAL, jest to latarka, która ułatwia pracę w trudnych warunkach związanych z oświetleniem.

Wszystkie akcesoria dołączane do wiertarko-wkrętarki przez producenta jakim jest firma Hitachi, spełniają konkretne funkcjonalności związane z samym narzędziem. I tak, dzięki walizce możemy cały zestaw bez większego problemu transportować, gdy zajdzie taka konieczność. Zaś latarka pomoże nam pracować w miejscach słabo oświetlonych lub całkowicie pozbawionych oświetlenia.