Współpraca fotografa i kamerzysty

Od ponad czterech lat mieszkam w największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego, a mianowicie w Bydgoszczy. Kiedy się tu przeprowadziłam nie byłam z tego powodu zachwycona, ale z biegiem czasu nauczyłam się tu żyć.

Kamerzysta zasilił studio fotograficzne

kamerzystaTeraz nawet nie wiem czy chciałam wracać do swojego rodzinnego domu. Niemniej jednak na początku bardzo często odwiedzałam Toruń, miasto które poniekąd w jakiś sposób rywalizuje z Bydgoszczą. Ale nie mam pojęcia dlaczego. W Toruniu poznałam parę młodych osób, których pasją jest wideofilmowanie. Sama jestem wielką fanką fotografii i nawet prowadzę własna firmę. Kiedy ich poznałam i zobaczyłam ich filmy zaproponowałam współpracę. Stwierdziłam, że warto żeby fotograf i kamerzysta współpracowali ze sobą przy różnych projektach. Ich filmowanie jest naprawdę genialne. Zaczęliśmy się reklamować w obu miastach, w których mieszkaliśmy. Odkąd działamy wspólnie mamy coraz więcej klientów. Nie ukrywam, że najwięcej zleceń mamy do pracy przy ślubach i weselach. Jednak absolutnie nam to nie przeszkadza. Dzięki temu możemy zarobić całkiem niezłe pieniądze. Ostatnio postanowiliśmy wziąć udział w konkursie, który miał pokazać, że jednak nasze miasta nie rywalizują ze sobą, a potrafią współpracować. Zdjęcia i film zajęły nam około tygodnia czasu.

 

Zebranie materiału i połączenie go w odpowiedni format kolejny tydzień. Na tydzień przed końcowym terminem oddaliśmy naszą pracę. Podczas ogłaszania wyników okazało się, że nasz projekt wygrał. Niedługo na telebimach w oby miastach będzie można oglądać naszą pracę.

Polecam usługi filmowanie i fotografowania ze strony http://ptrweddings.pl