Wyjazd do Kostaryki z nową walizką

Każdy z nas ma swoje marzenia. Moim było odwiedzenie Kostaryki i zobaczenie jak wygląda ten kraj. Pracowała jako wykładowca na znanej uczelni i zajmowałam się antropologią. Wiedziałam, że taka podróż pomoże mi w przeprowadzanych badaniach. To była dla mnie wielka szansa, która pojawiała się co jakiś czas.

Wyprzedaż stylowych walizek i podróż życia 

stylowe walizki samsonite na wyprzedażyJednak nigdy wcześniej nie odwiedziłam Kostaryki i nie zobaczyłam jej na własne oczy. gdy tylko pojawiła się szansa wyjazdu zdecydowałam się na kupno wszystkich możliwych akcesoriów potrzebnych do zapakowania przedmiotów. Na początku musiałam znaleźć firmę, która zapewni mi odpowiedniej jakości wyposażenie. Na szczęście szybko trafiłam na stylowe walizki samsonite na wyprzedaży, które idealnie miały sprawdzać się w tak długą podróż. To było ważne, ponieważ zamierzałam zabrać ze sobą sporo cennych przedmiotów. Wybór torby był prosty, ponieważ dokładnie wiedziałam czego potrzebuję. Na dodatek moje torby miały mieścić się do samolotu i być wygodne w trasie. Na szczęście stylowe walizki spełniały wszystkie oczekiwania i mogłam wybrać dowolny model. Ja zdecydowałam się na taką czerwoną w czarne kropki, która wyróżniała się z tłumu. Doskonale wiedziałam jak czasami ciężko jest znaleźć swój bagaż, a to świetnie pasowało i wyróżniało się na tle innych potencjalnych walizek. Ze swojej byłam nie zwykle zadowolona. Wyprzedaż pozwoliła mi zredukować koszty i wszystko było dla mnie o wiele tańsze.

Zadowolona i przygotowana w daleką podróż wiedziałam, że czeka mnie przygoda życia związana z Kostaryką. Nie mogłam się doczekać, ponieważ oczekiwałam na ten moment wiele lat. Moje przygotowania były dopięte na ostatni guzik, a ja doskonale wiedziałam, że muszę dać sobie radę wiele kilometrów od rodzinnego miasta.