Zakupy i nowe beciki

Jako świeżo upieczona mama, nie mogłam przestać się cieszyć. Cały czas czułam taką ekscytację, jak wtedy, gdy pierwszy raz ujrzałam moją córeczkę. Tak bardzo chciałam mieć dziecko, i gdy dowiedziałam się, że w końcu jestem w ciąży, to nie mogłam w to uwierzyć.

Mama i mania zakupów

beciki dla niemowlątNie mogę się opanować, i cały czas coś kupuję. Bez przerwy wpadam na nowe pomysły, przeglądam blogi innych mam, i wymieniamy się poradami i wskazówkami. Testuję też przeróżne nowości. Ostatnio zainspirowały mnie beciki dla niemowląt, które są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Beciki idealnie otulają dziecko, i sprawiają, że nie będzie miało zimno w stópki. Są takie, które mają regulowane zapięcia, i różne rozmiary. Uwielbiam takie z zaokrąglonymi brzegami, z dodatkowymi kokardkami i ozdobami. Od razu jak się wybrałam na zakupy, to musiałam kupić kilka sztuk. Pierwsze właśnie taka elegancka, na jakieś wyjścia, czy odwiedziny gości. Miały przepiękne kokardki, i zostały ręcznie uszyte, bo to wyczytałam z ulotki. Zawsze lepiej, gdy coś wychodzi z ludzkiej ręki, niż z maszyn. Takie beciki są też atestowane, stąd wiemy, że materiał, którego użyto przy uszyciu, spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To wszystko jest bardzo ważne, w końcu jest to produkt, dla naszego najcenniejszego niemowlaka. Drugi becik jaki wzięłam, był z kotkiem, i stwierdziłam, że jest prze uroczy. Zawsze jak mi się coś spodoba, to nie mogę się powstrzymać. Teraz przynajmniej będę miała na zmianę, raz ten elegancki, a raz ten ze słodkim zwierzątkiem.

Sklepy dla niemowląt, to istny raj dla matek. Mają taki wybór pościeli, buteleczek, smoczków, że nie można się napatrzeć. Dzieci szybko rosną, więc trzeba się spieszyć z kupowaniem dodatków, bo może być tak, że wyrosną, zanim zdecydujemy się na zakup.