Zamiast ślubu w plenerze lepiej zorganizować ślub w kompleksie pałacowo-parkowym

Od kilku lat bardzo modne w Polsce zrobiły się śluby i wesela organizowane w plenerze, w celu wybiera się zwykle brzegi jezior lub mórz, a także piękne okwiecone łąki. Jednak o ile na Zachodzie skąd ta moda do nas przywędrowała pogoda jest bardziej łaskawa i przewidywalna niż u nas rozwiązanie to sprawdza się zdecydowanie lepiej.

Najlepszy hotel w Słubicach

hotelU nas nagłe załamania pogody nie są niczym dziwnym, teraz świeci słońce za chwilę bezie lał deszcz, co za tym idzie pogodę trudno jest przewidzieć różnice temperatur z dnia na dzień mogą być ogromne, przez to wszystko organizowanie uroczystości zaślubin w plenerze wiąże się ze sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie ma się odpowiedniego planu awaryjnego. Jeśli naprawdę zależy nam na tym by scenerią była natura, to może warto rozważyć takie rozwiązanie jakim jest organizacja wesela w miejscu takim jak hotel słubice, który ma ciekawy teren zielony. W tym względzie dobrze sprawdzają się często spotykane w Polsce kompleksy pałacowo-parkowe, wprawdzie cześć takich miejsc nie została jeszcze odnowiona, a co za tym idzie na organizacje takiej uroczystości słabo się nadają, jednak są też niezwykle piękne pałacyki z malowniczymi parkami. Tego typu miejsca można znaleźć koło takich miejscowości jak Gorzów, Słubice, Myślibórz. Ostromecko, Rulewo i wiele innych. Przed wybraniem konkretnego miejsca warto jednak sprawdzić jako ono wygląda, czy znajduje się tam hotel, restauracja, odpowiednia sala oraz na jakim poziomie stoi obsługa w tych miejscach. Wato także przyjechać się w to miejsce by zobaczyć jak się prezentuje sam park, na którym przecież najbardziej nam zależy, a prawda jest taka, że zdjęcia rzadko kiedy oddają urok terenów zielonych, dlatego warto zobaczyć je na własne oczy.

Podjęcie decyzji o organizacji uroczystości w takim miejscu, pozwala także zrezygnować z konieczności zatrudniania kateringu, w jedzenie uroczystość zwykle zaopatruje pałacowe restauracja, dzięki czemu zawczasu można sprawdzić jaka jest tam jakość jedzenie. Ponadto jest jeszcze jeden aspekt o którym warto wspomnieć, mianowicie same pomieszczenia. Kompleks pałacowy to obiekty historyczne, więc można liczyć, ze pomieszczenia w których będzie się odbywać uroczystość będą miały niezwykły i niepowtarzalny klimat.