Zdecydowałem się na zakup taniego mieszkania dla córki

Czas tak szybko leci… Nigdy nie spodziewałem się, że moje dzieci tak szybko dorosną, a tu proszę, pierwsza córka już idzie na studia. Udało jej się dostać na medycynę, a jej nowym miastem ma być Bydgoszcz.

Tanie mieszkanie w Bydgoszczy to dobry wybór

tanie mieszkaniaOczywiście jestem bardzo dumny ze swojej córeczki, jednak mimo wszystko serce mi pęka, kiedy pomyślę, że będzie tak daleko od domu. Z drugiej strony cieszę się, że to właśnie Bydgoszcz, bo można znaleźć tutaj nawet całkiem tanie mieszkanie. Na początku myśleliśmy z żoną, że będziemy wynajmować córce pokój, ale po głębszym namyśle zdecydowaliśmy się na zakup. Mamy dwie działki rekreacyjne na sprzedaż, położone, na naprawdę atrakcyjnych terenach, mam nadzieję, że uda nam się je dobrze sprzedać i dzięki temu będziemy mogli kupić naszej córeczce jakieś naprawdę ładne trzypokojowe mieszkanie, takie żebyśmy mogli ją swobodnie odwiedzać. No moi drodzy siedzę teraz przed tym komputerem i przeglądam przeróżne oferty, sprzedaż mieszkań, a w zasadzie ich kupno, okazuje się nie być wcale taka łatwa. Zacząłem się nawet zastanawiać z żoną, czy nie rozsądniej byłoby skorzystać z pomocy biura nieruchomości, jednak to zawsze są dodatkowe koszta, dlatego też jeszcze przez kilka tygodni, będę próbował szukać mieszkania na sprzedaż zupełnie sam. To znaczy oczywiście przy pomocy mojej małżonki. Córka na razie nie ma pojęcia, że wpadliśmy na taki pomysł. Mam nadzieję, że się ucieszy! Swoją drogą muszę przyznać, że na przestrzeni lat, Bydgoszcz naprawdę niesamowicie się zmieniła. To miasto pięknie się rozwija. Ostatnio odwiedziłem Bydgoszcz chyba z dziesięć lat temu, kiedy jechałem załatwić jakieś interesy, teraz?

Czułem się jakbym chodził po zupełnie innym mieście. Wszystko się zmienia, tylko, dlaczego tak szybko? Pozdrawiam, dobrej nocy!!!

Więcej o mieszkaniach na stronach http://nieruchomosci-apartament.pl