Jestem psychologiem i pomagam pacjentom

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję w branży już długo i staram się na bieżąco dokształcać. Sporo czytam, biorę udział w szkoleniach, kursach żeby jak najlepiej pomagać moim pacjentom. W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z pomocy psychologicznej. Czasy są ciężkie, pacjenci mają wiele na głowie i często korzystają z pomocy psychologa.

Lubię pomagać pacjentom

pomoc psychologiczna onlineJa lubię moją prace i cieszę się, że mogę ją wykonywać. W mojej pracy mam kontakt zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi. W ostatnich latach zauważyłam, że dzieci często potrzebują pomocy i dobrze kiedy rodzice widzą problem w ich zachowaniu. Kiedy szukają dla dzieci pomocy to jeszcze jest czas żeby zrobić wszystko żeby nie stała się żadna krzywda. Zdecydowałam się na wprowadzenie do moich usług kontaktów online. Z powodu krążącego wirusa musieliśmy ograniczyć kontakty międzyludzkie i w związku z tym pomoc psychologiczna online jest w cenie. Wydaje mi się, że dzięki temu osoby potrzebujące pomocy może zgłoszą się do mnie i o nią poproszą. Osobisty kontakt jest zawsze trudniejszy niż przez Internet. Kiedy zamieściłam kilka ogłoszeń na różnych forach miałam spory odzew. Koszt takiej terapii nie był wysoki. Dla mnie to była możliwość pomocy ale też zdobycie środków pieniężnych na przetrwanie tego ciężkiego okresu, który teraz nastał. Miałam wielu pacjentów, którzy nie radzili sobie z zaistniałą sytuacją.

Czasy były ciężkie i wiele osób obawiało się o swoją pracę, miało dużo stresów i nerwów i ciężko było im samym pozamykanych w domach. Kontakty międzyludzkie są bardzo ważne. Człowiek tak na prawdę nie zdaje sobie z tego sprawy dopóki coś się takiego nie dzieje. Pierwszy raz w mojej karierze korzystałam z takiego rozwiania ale zdecydowałam się na prowadzenie terapii online nawet kiedy minie pandemia.