Łatwa obsługa lokalu dzięki PC-Gastronom

 

Bez względu na to w jakiej branży pracujemy, rozwój nowoczesnych technologii nie ominął żadnej z nich. Dziś właściwie każdy sektor wyposażony jest w odpowiednie oprogramowanie, które ma na celu zwiększenie jakości wykonywanych usług oraz usprawnienie wszelkich procesów wykonywanych w zakładzie. Dziś nieco bliżej przyjrzymy się branży gastronomicznej.

Funkcje oprogramowania PC-Gastronom

oprogramowanie pc-gastronomWbrew pozorom prace związane z sektorem gastronomicznym nie sprowadzają się  jedynie do przygotowywania posiłków. Zanim idealnie podane danie trafi na nasz stół, pracownicy lokalu mają do czynienia z wieloma przeprowadzanymi procesami. Aby je ułatwić oraz usprawnić, lokale wchodzą w posiadanie odpowiedniego oprogramowania. Jednym z najpopularniejszych w tej branży jest oprogramowanie pc-gastronom, którego użytkownicy wyrażają mnóstwo pozytywnych opinii. Dzięki niemu możliwa jest obsługa zestawów gastronomicznych, rachunków kelnerskich, sal oraz stolików, jednej drukarki fiskalnej z wielu stanowisk, a także obsługa ekranu kuchennego i wiele innych funkcji. Co najważniejsze sam program jest niezwykle prosty w obsłudze i intuicyjny. Dzięki niemu mamy możliwość łatwej pracy na rachunkach, obejmującej ich dzielenie czy łączenie. Dzięki oprogramowaniu mamy także możliwość zarządzania magazynem oraz zamawiania produktów według prognozowanych potrzeb. Jak widać oprogramowanie pc-gastronom jest niezwykle przydatne, a wzrost oferowanych funkcji możemy otrzymać po połączeniu z programem PC-Market. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych raportów finansowych i wielu innych, przydatnych funkcji.

Dzięki oprogramowaniu pc-gastronom praca w lokalach gastronomicznych przebiega znacznie sprawniej. W połączeniu z ekranem kuchennym oraz drukarką kuchenną zamówienie po wprowadzeniu przez kelnera natychmiast trafia do realizacji w kuchni.