Moje nowe meble do mieszkania

Od paru lat mieszkam w Nowym Sączu, ale dopiero teraz podjęłam decyzję o kupnie własnego mieszkanka. Do tej pory wystarczało mi to, co wynajmowałam, ale niedługo wychodzę za mąż i razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się, że zamieszkamy na swoim. Znaleźliśmy mieszkanie i pora je było umeblować!

Doskonałe meble prosto od producenta

producent mebli nowy sączNie bardzo znam się na wystroju wnętrz, nie mam bzika na tym punkcie. Narzeczony też nie. Dlatego uznaliśmy, że mieszkanie umeblujemy prosto, zwyczajnie i wygodnie i może za kilka lat wrócimy do tematu wystroju. Szkoda nam też pieniędzy na projektanta wnętrz, ponieważ mamy pilniejsze wydatki. Rozglądając sie za odpowiednimi meblami trafiłam do salonu firmowego, który prowadzi pewien producent mebli nowy sącz. Bardzo przypadło mi do gustu to, co zobaczyłam na ekspozycji. Wcale nie było tego bardzo dużo, ale przykładowe umeblowanie kilku małych pokoi, rozmiarami podobnych do tych z naszego mieszkania, było proste, ale eleganckie i funkcjonalne. O coś takiego mi chodziło, więc zaciągnęłam narzeczonego do tego salonu meblowego, a później od obsługi dostaliśmy jeszcze kilka katalogów z nowymi meblami, wzorami i wzornikiem kolorów. Po dwóch tygodniach myślenia nad odpowiednim rozwiązaniem złożyliśmy zamówienie, według którego producent wykona nasze nowe meble. Musimy trochę na nie poczekać, ponieważ na stanie w magazynie brakuje dokładnie takiej wersji, jaką my sobie życzymy. Zdecydowaliśmy się na nowoczesne, proste meble, które ozdabiają takie rzeczy jak mleczne przeszklenia, pasy kolorowej okleiny czy podświetlane półki.

Meble były do odbioru na tydzień przed weselem, więc nie mieliśmy wiele czasu, żeby kończyć remont i wszystko ustawiać. Ustaliliśmy więc odpowiadający nam termin z producentem i dopiero kilka dni po ślubie nasze mieszkanie zostało umeblowane.

Zapisz