Najlepsze obuwie do pracy w terenie

Najbardziej standardowe buty robocze o przeciętnej jakości nie były najlepszym wyposażeniem do pracy w terenie, gdzie szybko ulegały zużyciu. W naszej załodze wymiana obuwia potrzebna była co kilka miesięcy, z racji pracy z solą drogową, chemikaliami oraz wykonywaniu zadań w najtrudniejszych porach roku.

Najwytrzymalsze obuwie do pracy w terenie

obuwie robocze w sklepie internetowymW końcu zdecydowaliśmy się wymienić dotychczasowo stosowane obuwie na buty bardziej przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Znalezienie butów nie było trudne, gdyż w każdym sklepie BHP można było znaleźć długie listy butów do pracy w najróżniejszych warunkach i najbardziej zróżnicowanych stanowiskach pracy. Problemem była jednak dostępność, gdyż w trakcie poszukiwań często okazywało się iż wybranych przez nas butów nie ma na stanie, są dostępne, choć tylko w ograniczonych ilościach albo, co gorsza, nie są w ogóle dostępne gdyż sklep nie współpracuje już z producentem. Zrezygnowaliśmy więc z poszukiwania obuwia w stacjonarnych sklepach i postanowiliśmy zamówić obuwie robocze w sklepie internetowym, poleconym nam przez kolegów z innej załogi. Sklep który nam rekomendowano miał wiele zalet, stawiających go wyżej niż sklepy stacjonarne. Przede wszystkim, nie musieliśmy się tam fatygować osobiście w przypadku zbyt niedokładnie opisanej oferty i inwentarza, gdyż cała oferta była dostępna od razu na stronie internetowej.

Co więcej, obuwie dostarczano albo na miejsce pracy, albo też pod adres firmy, a w razie niedostatecznej jakości, niedokładnego dopasowania, czy jakichkolwiek innych problemów z obuwiem można było całe zamówienie, lub też jego część, wymienić natychmiast. Najważniejszą zaletą była jednak dostępność towaru, który sprowadzany był od producentów, dzięki czemu braki magazynowe nie miały miejsca.