Najlepsze pokoje dla studentów w Toruniu

Studenci szukają miejsca, gdzie tanio będą mieszkać w trakcie roku akademickiego. W Toruniu najlepsza lokalizacja znajduje się przy ulicy Broniewskiego. Nie tylko bliskość UMK ma znaczenie, lecz także innych obiektów. Szukając mieszkania lub pokoju weź to pod uwagę, abyś miał wszędzie blisko. Dzięki temu zamieszkasz wygodnie.

Gdzie wynająć pokój dla studentów?

pokoje dla studentów blisko umkPokoje dla studentów są łatwe do znalezienia przy tej ulicy. Oczywiście mowa o osiedlach, na których jest dużo ofert. Pokoje dla studentów blisko UMK muszą być jednocześnie tanie. Wybrałem ulicę Broniewskiego, dla osób takich jak Ty, ponieważ jest to idealna lokalizacja dla młodych ludzi. Uniwersytet znajduje się trzysta metrów od największych osiedli. Masz również blisko do Wydziału Sztuk Pięknych, który znajduje się na drodze wylotowej w kierunku Bydgoszczy. Do centrum handlowego będziesz miał pięć minut drogi pieszo. Jeszcze bliżej znajdziesz pasaż handlowy ze sklepami spożywczymi oraz apteką. Idąc w przeciwnym kierunku znajdziesz dwa supermarkety, aptekę i sklep zoologiczny (jeśli masz chomika lub innego, małego pupila). Dla zmotoryzowanych studentów wspomnę, że stacja paliw również jest oddalona o parę metrów. Wiadomo, że najważniejszy jest dostęp do uniwersytetu, jednak takie szczegóły też mają dużo znaczenie w codziennym życiu. Z tej ulicy masz wszędzie blisko, nie wspominając już o przystankach tramwajowych i autobusowych.

Pokoje w tej lokalizacji są najlepsze. Dookoła Ciebie są sklepy, przystanki, apteki, park, a do uniwersytetu masz pięć minut drogi. Idealnie, aby w czasie przerwy pójść na obiad lub odpocząć chwilę w mieszkaniu. Polecam tą lokalizacje, ponieważ mieszkam w pobliżu i wiem, że studenci są bardzo zadowoleni. Ceny nieruchomości na wynajem są atrakcyjne.