Najlepszy ortodonta w Rzeszowie

Kiedy mój syn był mały szczerze mówiąc nie zwracałam większej uwagi na to jak wyglądają jego zęby. W każdym razie jeżeli chodziło o to jaki miały kształt. Dbałam tylko o to by codziennie je mył. Jednakże kiedy poszedł do gimnazjum zarówno ja, jak i on sam zaczęliśmy zauważać, że jego zęby są po prostu krzywe. Musieliśmy coś z tym zrobić.

Ortodonta zaproponował kilka metod leczenia

najlepszy ortodonta z RzeszowaPostanowiłam znaleźć gabinet stomatologiczny, który pomoże mojemu synowi. Chciałam żeby moim synem zajął się najlepszy ortodonta z Rzeszowa, a więc popytałam wśród znajomych oraz sprawdziłam opinie w Internecie na temat wielu lekarzy. Udało mi się znaleźć specjalistę, który miał same pozytywne opinie, a więc od razu zapisałam syna na konsultację. Jak się okazało mój syn rzeczywiście potrzebował aparatu na zęby i to pilnie. Lekarzem zaproponował mi kilka metod leczenia zgryzu mojego syna i opowiedział m o różnych rodzajach aparatów ortodontycznych oraz przewidywanych kosztach leczenia w zależności od tego na co się zdecyduję. Ponieważ wiedziałam, że mój syn nie był zadowolony z tego, że będzie musiał nosić aparat i będzie źle wyglądał to zdecydowałam się na aparat lingwalny. Jest to najdroższa opcja ale wielką zaletą tych aparatów jest to, że są one niewidoczne  na zewnątrz – mocowanie występuje od strony języka. Wielką zaletą tego typu aparatu jest również to, że leczenie nie jest tak bolesne, a to dzięki cienkim łukom stosowanym z zamkami lingwalnymi, które nie przeciążającymi systemu nerwowo-więzadłowego. Cieszyłam się, że zaoszczędzę trochę bólu synowi.

Cieszę się, że zdecydowałam się na aparat lingwalny dla mojego syna. Leczenie przebiegło naprawdę bezproblemowo. Choć oczywiście nie był to najbardziej komfortowy czas dla mojego syna to teraz może cieszyć się prostym, pięknym zgryzem i widać, że jest bardzo szczęśliwy z tego powodu.