Niedrogi solidny waporyzator

Waporyzacja to nic innego, jak odparowywanie składników i substancji czynnych, zawartych w ziołach oraz ich koncentratach. Jednakże, najczęściej, vaporizery znajdują zastosowanie w w przypadku produktów konopnych, zawierających CBD.

Ile kosztują markowe waporyzatory?

polecany waporyzator davinci iq2W konopiach zawarty jest nie tylko CBD, ale też inne kannabinoidy oraz terpeny, których pozyskiwanie jest również bardzo ważne. Niestety, w procesie spalania nie jest możliwe ich dostarczenie, gdyż jest to proces, w jakim traci się od czterdziestu do sześćdziesięciu procent substancji aktywnych. Dzieje się tak, ponieważ temperatura spalania jest dla materiału roślinnego zbyt wysoka i zanim zdążą się z niego uwolnić składniki czynne, ulega spopieleniu. Warto też podkreślić, że wraz z dymem, do płuc dostają się substancje smoliste oraz rakotwórcze związki, co jest dla każdego palacza ekstremalnie szkodliwe. Natomiast w przypadku waporyzatorów mamy do czynienia z zupełnie innym schematem działania. W ich przypadku, bowiem, nie mamy do czynienia z dymem, gdyż susz jest jedynie ogrzewany, a nie spalany. Ponadto, dochodzi do minimalnych, rzędu dwóch-trzech procent strat w materiale roślinnym, gdyż jest on ogrzewany równomiernie, stopniowo i do samego końca. Gdy chcemy nabyć urządzenie dobre, zarówno dla koneserów, jak i amatorów, to warto zdecydować się na polecany waporyzator DaVinci IQ2. Bowiem jest ono niedrogie, a jego jakość jest najwyższa. Uwagę zwraca nie tylko kieszonkowy rozmiar, ale też doskonałe parametry techniczne.

Nie ma co ukrywać, DaVinci IQ2, jest jednym z najlepszych urządzeń na rynku i zgadzają się z tym nie tylko vaperzy, ale też branżowi specjaliści. Mieć na uwadze należy iż ten vaporizer zdobył wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, co również potwierdza wcześniejsze słowa.