Po pandemii musiałem odwiedzić psychologa

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego jak duży wpływ na moje życie miała pandemia koronawirusa. Myślę, że nie tylko na moje, bo pewnie zdecydowana większość społeczeństwa mocno na pandemii ucierpiała. Widzę to zresztą po kolejce do mojego lekarza, którego od tamtej pory odwiedzam. Mam na myśli oczywiście psychologa, którego od czasów pandemii odwiedzam regularnie.

Doświadczonego psychologa znalazłem w Ostrowie Wielkopolskim

doświadczony psycholog - ostrówWszystko zaczęło się od tego, że przez koronawirusa straciłem pracę. Najpierw przenieśli mnie na pracę zdalną a potem również zdalnie dostałem wypowiedzenie. Nie byłoby w tym nic złego, bo miałem wysokie kwalifikacje, żeby szybko znaleźć nową pracę. Tyle tylko, że w tej pandemii firmy wstrzymały się z zatrudnianiem. Na bezrobociu byłem przez prawie rok i to wywołało u mnie poczucie zagubienia i kompletnego braku wiary w siebie. I w tym miejscu na mojej drodze pojawił się doświadczony psycholog – Ostrów Wielkopolski to miasto, w którym przyjmował. Na pierwszą wizytę udałem się pełen obaw, ale każda kolejna sprawiała, że czułem się coraz lepiej. I nawet teraz, jak już mam nową dobrą pracę, cały czas odwiedzam swojego psychologa. Nie wiem jak dałbym sobie radę ze swoimi problemami, gdyby nie jego pomoc. Taki dobry lekarz spadł mi chyba z nieba. I wrócę jeszcze do tego, co napisałem na początku. Ludzi potrzebujących takiej pomocy jest naprawdę mnóstwo. Mój psycholog pomaga pacjentom od rana do późnych godzin wieczornych.

Muszę przyznać, że w pewnym momencie było ze mną naprawdę ciężko. Całkowicie utraciłem poczucie własnej wartości i naprawdę pilnie potrzebowałem pomocy. Całe szczęście, że trafiłem do psychologa, który miał ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom takim jak ja. Cotygodniowe sesje dają mi mnóstwo siły i co najważniejsze to, że znów uwierzyłem w siebie.