Poszukiwałam dobrej pracy jako sprzedawca ekskluzywnej odzieży włoskiej

Nie miałam wtedy żadnego doświadczenia zawodowego. Ukończyłam liceum ogólnokształcące i zdałam maturę. Miałam dużo wolnego czasu. Postanowiłam go odpowiednio zagospodarować i poszukać pracy jako sprzedawca.

Ekskluzywna odzież włoska jest wysokiej jakości

ekskluzywna odzież włoskaJedyną moją mocną stroną była moda. Często robiłam ekskluzywne zakupy online. Tam oglądałam wiele ciekawych rzeczy. Regularnie czytałam także czasopisma branżowe z nowinkami ze świata mody. To mnie odprężało. Po przejrzeniu ogłoszeń i złożeniu swojego cv zadzwoniło do mnie kilka telefonów. Po trzech rozmowach kwalifikacyjnych zdecydowałam się na podjęcie współpracy ze znaną placówką w centrum swojego rodzinnego miasta. Tam zaproszono mnie na dzień próbny. Od razu spodobałam się swojej szefowej. Była tam ekskluzywna odzież włoska, którą cechowała wysoka jakość. Zawsze udawało mi się dobrze doradzać naszym klientką. To pomagało mi stworzyć naprawdę miłą atmosferę w pracy. Wkrótce nasze zyski wzrosły, a ja dostawałam regularnie premię. Sprzedawałam luksusowe torebki ze zwierzęcej skóry oraz bardzo drogie buty. Często te produkty nie podobały mi się jednak za wszelką cenę wciskałam je naszym klientom. Taki system pracy umożliwiał mi dostanie podwyżki. Nasza odzież włoska wkrótce zyskała sporą popularność. Mieliśmy coraz więcej chętnych. Czułam się jak ryba w wodzie. Nawet odwiedzały nas modelki. One miały jednak wygórowane ambicje i zwracały uwagę na prawie każdy szczegół. Kupowały zazwyczaj coś zupełnie dla mnie nie zrozumiałego. Stawiały przede wszystkim na oryginalność i niepowtarzalność. Bardzo im się to udawało. Ich torebki włoskie musiały być bardzo dobrej marki i zwracać na siebie uwagę. Mi to w żaden sposób nie przeszkadzało. Czasami przychodzili do mnie zdesperowani mężczyźni, którzy szukali prezentu dla swoich kobiet.

Byłam w tym naprawdę dobra. Doradzanie innym osobą sprawiało mi radość. Luksusowe zakupy nie miały przede mną żadnych tajemnic. Świetnie się w tym odnajdywałam.