Poszukiwania świeczek na tort

Moja ciocia miała mieć niedługo urodziny. Chociaż wiedziałam, że nie planuje ona żadnych przyjęć, postanowiłam upiec jej tort i wpaść tego dnia w odwiedziny. Tort udało mi się zrobić bardzo szybko. Teraz pozostała jeszcze kwestia świeczek. Nie wyobrażałam sobie, że kupię jej ponad pięćdziesiąt małych świeczuszek i będę je musiała po kolei zapalać. Na szczęście znalazłam lepsze rozwiązanie.

Kupno świeczek cyferek na tort

świeczki na tort cyferkiDoszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będą po prostu świeczki na tort cyferki. Miałam nadzieję, że uda mi się je znaleźć w niskiej, przystępnej cenie w jednym z okolicznych sklepów. Urodziny cioci były już dzisiaj i nie miałam czasu na to, żeby szukać ich po dalszych sklepach. Całe szczęście nie było to konieczne. W pobliskim sklepie udało mi się je znaleźć w naprawdę niskiej cenie. Dodatkowo mogłam wybrać wśród wielu wariantów kolorystycznych. Znalazłam odpowiednie cyferki i udałam się z nimi do kasy. Zaczepiła mnie wtedy jedna z klientek sklepu i potwierdziła, że to bardzo dobry wybór. Ona sama kupowała te świeczki cyferki na urodziny swojej córki i była z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że paliły się one bardzo powoli i wosk nie stopił się na ciasto. Dzięki temu udało jej się zrobić wiele pięknych zdjęć, kiedy córka dmuchała świeczki. Posiadają one kilkucentymetrowe „nóżki”, dzięki którym świeczkę można wygodnie wbić w tort.

Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo ważne, ponieważ dzięki temu świeczki nie przewracały się i można je było wygodnie zapalić. Cieszę się, że udało mi się je dostać w tak niskiej, przystępnej cenie. Dużą zaletą wybranych przeze mnie świeczek jest to, że pasują do tortów wykonanych w różnych kolorach, a do tego można ich użyć wielokrotnie, dzięki temu że topią się powoli.