Potrzebowałam świeczki zapachowej

Zbliżała się rocznica ślubu mojego kolegi z pracy. Zostałam zaproszona na tę uroczystość. Na zaproszeniu przeczytałam, że organizatorzy nie chcą w prezencie pieniędzy, tylko proszą o drobne upominki. Zastanawiałam się na tym, co mogłabym kupić parze w dojrzałym wieku na rocznicę ślubu, kiedy przyszła do mnie do domu sąsiadka. Powiedziałam jej nad czym się teraz zastanawiam.

Skorzystałam z personalizowania świec zapachowych

personalizowane świece zapachowe w szkleOkazało się, że ona sama niedawno organizowana takie przyjęcie i jeden z gości dał jej i mężowi personalizowaną świeczkę zapachową. Bardzo im się ten prezent spodobał, dlatego również mogłabym kupić coś takiego koledze na prezent. Zaprosiła mnie ona do siebie i pokazała, jak taka świeczka wygląda. Była to naprawdę bardzo ładna świeczka w szklanym pojemniku, na którym znajdowała się pięknie zdobiona karteczka z napisanymi imionami oraz datą ślubu. Karteczka była przyklejona do szklanego pojemnika za pomocą specjalnego kleju, dlatego nie odklejała się pod wpływem ciepła, jakie generowała świeczka podczas palenia się. Sąsiadka podpowiedziała mi także, w jakim sklepie dostanę takie personalizowane świece zapachowe w szkle. Nie tracąc czasu udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Na miejscu dowiedziałam się, że na realizację takiego zamówienia nie będę musiała długo czekać. Muszę tylko podać informację, jakie napisy mają znaleźć się na świeczce.

Zrobiłam to od razu. Dodatkową zaletą była także możliwość wybrania wariantu zapachowego świeczki. Podjęłam także decyzję, że będzie to tradycyjna świeczka wykonana z wosku parafinowego. Już wkrótce mogłam odebrać spersonalizowaną świeczkę, która naprawdę świetnie pasowała na prezent z okazji rocznicy ślubu. Byłam bardzo zadowolona również z tego, że nie kosztowała ona zbyt wiele.