Rodzaje nakładek okolicznościowych na stoły

Przystrojenie sali bankietowej oraz weselnej wymaga użycia wielu schludnych i dobrze dopasowanych do rodzaju sali przedmiotów. Jednak jednym z najbardziej widocznych elementów na tego typu imprezie jest nakrycie stołowe. Dzięki temu, że producenci mogą nam zaoferować specjalnie dobrane nakrycia, które idealnie przylegają do stołu czy krzesła.

Nakładki i obrusy na stoły i krzesła

nakładki elastyczne na stółNajważniejszymi nakryciami na przyjęciu lub innej imprezie są pokrowce na duże stoły. Dzięki nim możliwe jest szybkie nakrycie każdego typu stołu. Producenci mogą także dobierać wymiar obrusu tak, aby idealnie przylegał on do każdego modelu stołu. Nakładki elastyczne na stół to także wszelkiego rodzaju pokrowce na stoliki koktajlowe. Są one obecne na wielu imprezach, a ich pokryciem zajmują się ci sami producenci, którzy tworzą okolicznościowe obrusy na stoły. Oprócz obrusów elastycznych, na imprezach okolicznościowych mamy także do czynienia ze skirtingami, czyli falbanami, które pełnią funkcję ozdobną stołu na imprezie. Są one przyczepiane do boku stołu, i mogą być zamawiane na wesela, chrzciny czy komunie. Skirtingi stosuje się także do obrusów okrągłych. Oprócz obrusów i falban, na przyjęciach muszą być także obecne wszelkiego rodzaju serwety bankietowe, pokrowce na krzesła czy wreszcie obrusy typu klasycznego, którymi mogą być nakrywane stoły boczne, lub te które są w tej chwili nie używane.

Dostarczaniem wszystkiego rodzaju wymienionych wyżej obrusów i akcesoriów bankietowych zajmują się firmy i szwalnie, które produkują wiele serii produktów dla imprez. Ich zamawianie może odbywać się poprzez transakcje kupna osobistego lub internetowego, lub także wynajęcie odpowiedniego rodzaju produktów na czas trwania bankietu, imprezy czy zabawy którą organizujemy.