Rowerowe przyczepki Qeridoo

Wielu rodziców chciałoby wozić ze sobą dziecko, kiedy jadą na rowerze, ale obawiają się o jego bezpieczeństwo. Foteliki rowerowe są ryzykowne, bo dziecko nie jest całkowicie zabezpieczone przed uszkodzeniami w trakcie wypadku. Świetną alternatywą dla nich są przyczepki.

Funkcjonalność przyczepki firmy Qeridoo

przyczepka rowerowa qeridooW razie wypadku na rowerze, dziecko w foteliku ma niewielkie szanse na wyjście z tej sytuacji bez szwanku. Natomiast przyczepki rowerowe, pozwalają na uchronienie dziecka przed nawet otarciami. Przyczepka rowerowa Qeridoo została zaprojektowana w taki sposób, aby maluch był zabezpieczony z każdej strony. Lekki, aluminiowy stelaż, stanowi porządną konstrukcję, na której się opiera cała przyczepka. Głęboko osadzone siedzisko pozwala na maksymalne schowanie dziecka. Przyczepka pełni funkcję praktycznego pojazdu, który można doczepić do roweru i jechać na wycieczkę z dzieckiem, albo lekkiego wózka do biegania. Jest to świetny sprzęt dla aktywnych fizycznie rodziców, którzy chcą dużo czasu spędzać z dzieckiem na świeżym powietrzu. Przednio koło jest demontowane w celu doczepienia do roweru za pomocą specjalnego dyszla rowerowego, który jest dołączony do przyczepki Qeridoo. Regulowana rączka po prowadzenia, pozwala na ustawienie odpowiedniej wysokości i odległości. Firma Qeridoo kładzie duży naciska na jakość, ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest dla rodziców najważniejsze. Maluchy w środku mają sporo miejsca na nóżki, a do fotelików są przypięte pięciostopniowymi pasami.

| przyczepką marki Qeridoo można jechać na zakupy, ponieważ za plecami dziecka znajduje się pojemna torba na bagaże. Ponadto w poszyciu przyczepki znajduje się sporo kieszonek i schowków, w które można schować drobne rzeczy malucha. Jest to jedna z najlepszych przyczepek na rynku.