Atrakcyjne oczy wizytówką kobiety

Wiele kobiet zastanawia się w jaki sposób uatrakcyjnić makijaż oczu. Częstym problemem jest wykonywany zawód, który uniemożliwia paniom mocniejsze makijaże.

Warto korzystać z salonów kosmetycznych!

Zagęszczanie rzęs, przedłużanie rzęsWówczas decydują się one na coraz to kolejne tusze do rzęs mocno lansowane przez znane aktorki w różnego typu reklamach. Jednak żaden tusz czy inny specyfik nie da ci takiego efektu jak profesjonalne przedłużanie i zagęszczenie rzęs w salonie kosmetycznym. Nawet najdroższe specyfiki potrafią posklejać i osłabić twoje rzęsy a to z kolei może prowadzić do ich nadmiernego wypadania.  Większość salonów kosmetycznych oferuje dwie formy tego małego zabiegu – metodą 1 do 1 lub 2 do 1. Różnica z pozoru niewielka jednak mimo wszystko znacząca. Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do pojedynczej rzęsy naturalnej na Twojej powiece. Natomiast metoda 2 do 1 polega na zagęszczeniu rzęs naturalnych poprzez przyklejenie dwóch lub nawet trzech rzęs sztucznych do jednej naturalnej. W tej metodzie używa się jednak nieco innych materiałów, w tym przypadku rzęsy wytwarzane są z włosia norki i są niezwykle lekkie, dzięki czemu praktycznie niewyczuwalne na powiece.  Piorunujący za to jest efekt takiego zabiegu, rzęsy są dłuższe, bardziej gęste i kształtne. Twoje oczy nabiorą lepszego wyrazu, zmieni się wygląd całej twarzy – koniec z tonami drogich tuszy i innych wymyślnych specyfików, wystarczy raz w miesiącu wybrać się na wybraną stylizację rzęs. Stylizacja rzęs jest obecnie na bardzo wysokim poziomie i każda kobieta, która miała obawy przed tego rodzaju zabiegiem może być spokojna.

Trzeba jedynie pamiętać aby na przedłużanie i zagęszczanie rzęs wybierać sprawdzone miejsca – salony kosmetyczne i inne, które oferują profesjonalną obsługę klienta przez wykwalifikowaną w tej dziedzinie kadrę.