Gumowym etui zabezpieczysz swojego iPhona

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo dbam o swojego smartfona. Kupiłam szkło zabezpieczające na ekran, nosze go w etui. Lubię kiedy jest zadbany. Chroni go to również przed uszkodzeniami. Na pewno telefon nie raz spadł wam na podłogę.

iPhone w gumowym etui będzie się wyróżniał

gumowe etui na iphoneOprócz tego, że chronią telefon, ładnie wyglądają. Można wybrać eleganckie skórzane, zamykane etui. Ja korzystam właśnie z takiego. Mój kilkunastoletni syn woli się bardziej wyróżnić. Jego zdaniem gumowe etui na iphone to podstawa. Zmienia je co jakiś czas. Każde jest bardzo oryginalne. Wybiera kolory rzucające się w oczy albo jakąś grafikę. Ostatnio nawet kupił etui w kształcie loda na patyku. Będzie z niego korzystał latem. W domu uzbierała nam się ich cała kolekcja. Zimą miał etui w kształcie pingwina. Było słodkie. Niestety kiedy mu to powiedziałam stwierdził, że jest „dziewczyńskie” i rzucił je w kąt. Chętnie bym z niego korzystała, ale trochę głupio mi wyjmować w pracy, w sądzie, telefon z pingwinem. Na szczęście posłuchał mnie i na ekran telefonu nakleił też szkło hartowane. IPhone nie jest tanią zabawką, nie chcę dawać go do naprawy. A wszyscy wiemy jakie są dzieci. A to telefon wypadnie z kieszeni, a to spadnie z biurka. W poprzednim telefonie syna dwa razy wymienialiśmy stłuczony ekran. W końcu kupiłam mu nowy. Z przykazaniem, że ma o niego lepiej dbać, bo będzie z niego korzystał dłuższy czas.

Jest wiele modeli smartfonów. Ja korzystam z telefonu z androidem, a mąż i syn przyzwyczaili się do iPhonów. Mąż jest gadżeciarzem i jak tylko pojawia się nowy model stara się gdzieś kupić go taniej. Najczęściej mu się udaje. Sam finansuje swoje hobby. Mnie jest trochę szkoda pieniędzy, by co półtora roku lub dwa lata zmieniać świetny telefon, który nadal spełnia swój cel.