Moje pierwsze zakupy jako dj na wesele

Jestem początkującym djem pochodzącym z Gdańska, wszystkie moje produkcje umieszczane są w internecie, ze względu braku własnego sprzętu. Wszystko co robię, robię u znajomych z branży.

Dj na wesele to moja praca

dj na weseleGdy w końcu oszczędziłem z moich produkcji i pracy dorywczej na mój pierwszy sprzęt byłem bardzo podekscytowany. Mój znajomy, który profesjonalnie zajmuje się nagłośnieniem imprez jako dj i pracuje dorywczo jako dj na wesele zechciał pomóc mi w poszukiwaniach. Przyjechał po mnie wcześnie rano swoim nowym samochodem, i wyruszymy. Mieliśmy cały dzień, więc stwierdziliśmy, ze zjeździmy całe trójmiasto. Szukaliśmy sprzętu aż do samego wieczora, w różnych sklepach kompletowałem różne części, które polecał mi mój znajomy. Gdy zaczęło robić się ciemno, miałem już cały zestaw, najlepszy pod względem jakości w stosunku do ceny. Gdy wróciłem do domu, od razu zabrałem się za podłączanie wszystkich potrzebnych komponentów. Mój znajomy również i w tym mi pomógł. Dodatkowo powiedział, ze po stworzeniu domowego studia pomoże mi opanować wszystkie funkcje nowego sprzętu i nagramy coś razem. Bardzo się ucieszyłem. Po dłuższej chwili, gdy już wszystko było podłączone, zabraliśmy się do pracy. Gdy skończyliśmy odsłuchałem materiał raz jeszcze, był bajeczny. Wiedziałem już, że zrezygnuję z mojej dotychczasowej pracy i będę zarabiał jako zawodowy dj.

Po wszystkim udaliśmy się z kolegą jeszcze do klubu, gdzie miał miksować muzykę, dzięki niemu miałem darmowe wejście, dodatkowo stałem razem z nim przy konsolecie. To był wspaniały dzień.