Na tyle działki postawiłem nowoczesny garaż

W pełni świadomie zdecydowaliśmy się z żoną na wybudowanie domu bez garażu. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nigdy nie miałem przekonania do domów połączonych z garażem. Zdecydowanie bardziej podobają mi się garaże zewnętrzne – wybudowane gdzieś obok domu. I dlatego właśnie nasz dom jest bez garażu, ale za to na wprost bramy i wjazdu postawiłem nowoczesny garaż.

Bramę garażową zamówiłem od bardzo znanego producenta

bramy garażowe wiśniowski - krakówDrewniany garaż w nowoczesnym stylu prezentuje się znakomicie. Jednak jego wizytówką jest rolowana brama wjazdowa, która w całości chowa się w kasecie zamontowanej na górze konstrukcji. Bramy nie szukałem długo, bo od razu wiedziałem u kogo ją zamówię. W grę wchodziły tylko bramy garażowe Wiśniowski – Kraków to miasto, w którym kiedyś zobaczyłem je po raz pierwszy. A jeśli coś takiego jak brama garażowa zapadła mi w pamięć na długo, to znaczy, że musiała być naprawdę wyjątkowa. I taką wyjątkową bramę zamówiłem do swojego garażu. Najlepsze jest to, że zamówiłem ją w tym samym salonie w Krakowie, bo tam sprzedawane są właśnie bramy od Wiśniowskiego. Nasz garaż prezentuje się rewelacyjnie a brama w kolorze ciemnego brązu idealnie komponuje się z drewnianą konstrukcją garażu. Mechanizm otwierania i opuszczania bramy działa płynnie, a wszystko mogę wygodnie obsługiwać swoim telefonem. Jak dla mnie bramy Wiśniowski to obecnie najlepszy produkt na rynku. Na pewno jest to producent bezkonkurencyjny.

Od początku budowy naszego domu postawiliśmy na materiały wykończeniowe z wyższej półki. Razem z żona wychodzimy z założenia, że jak już się budujemy to nie oszczędzamy na jakości. Docelowo dom ma kiedyś służyć naszemu synowi, który pewnie kiedyś w nim zamieszka. I dlatego właśnie wybrałem bramę od uznanego i renomowanego producenta z Polski.