Najlepszy koncentrat do baniek dla dzieci

W tym roku na dzień dziecka dla swoich pociech chciałam zorganizować niezapomnianą imprezę w ogrodzie. Moje dzieci bardzo lubią aktywnie spędzać czas i wiedziałam, że muszę wymyślić kilka zajmujących atrakcji tak aby się na pewno nie nudziły i zapamiętały ten dzień na długie lata.

Najlepsze bańki mydlane

koncentrat do baniek mydlanychPrzygotowania do dnia dziecka zaczęłam już w połowie maja. Chciałam aby wszelkie niezbędne akcesoria, które musiałam kupić na pewno dotarły pod mój adres na czas. Oczywiście musiałam to robić w wielkiej tajemnicy przed dziećmi, gdyż miała to być dla nich niespodzianka. Na szczęście wszystkie moje pociechy do wczesnego popołudnia znajdowały się w szkole oraz w przedszkolu i bez obaw mogłam przyjmować wszystkie przesyłki kurierskie. Byłam bardzo podekscytowana swoim pomysłem i z niecierpliwością czekałam na każdy produkt, jaki zamówiłam. W ogrodzie chciałam urządzić mały park rozrywki z kilkoma głównymi atrakcjami. Zamówiłam balony i butle z helem, zaprojektowałam mini tor przeszkód, oraz planowałam rozłożyć dmuchany basen ze zjeżdżalnią. W rogu ogrodu planowałam postawić stolik, na którym znajdą się słodycze i słodkie napoje. Oczywiście oprócz głównych atrakcji miałam w zanadrzu kilka innych zabaw angażujących dzieci. Moja najmłodsza córka bardzo lubi bańki mydlane dlatego też zamówiłam koncentrat do baniek mydlanych. Podejrzałam w internecie jak można zrobić własnoręcznie obręcz do puszczania baniek i przygotowałam wszystkie akcesoria tak by wspólnie móc puszczać bańki. W internecie czytałam wiele opinii na temat płynów do robienia baniek i szukałam takiego, który ma dobre opinie i jest rekomendowany przez innych rodziców. Chciałam mieć pewność, że płyn, który wybiorę będzie bezpieczny dla moich pociech. Dobry jakościowo płyn to nie tylko bezpieczeństwo, ale również udana zabawa.

Dzień dziecka była dla moich pociech ekscytującym dniem. Zarówno synowie jak i córka bardzo cieszyli się z wymyślonych przeze mnie atrakcji. Jednak najbardziej podobało im się wspólne puszczanie baniek mydlanych. Płyn okazał się bardzo wydajny i dzieci długie godziny wpatrywały się w kolorowe bańki latające po ogrodzie.