Niezastąpione nitonakrętki ze stali nierdzewnej

Jeśli chodzi o zabezpieczanie elementów złącznych, nitonakrętki ze stali nierdzewnej są idealnym rozwiązaniem. Te łączniki mogą być stosowane w zastosowaniach morskich, przemysłowych, architektonicznych i konstrukcyjnych i są wykonane ze stali nierdzewnej klasy 316. Mogą być również gwintowane lub ślepe. Są doskonałym wyborem do mocowania cienkościennych metalowych płyt i rur.

Nitonakrętki ze stali nierdzewnej 316 bywają nieodzowne

niedrogie nitonakrętki nierdzewneZ reguły nitonakrętki ze stali nierdzewnej są używane do różnych zastosowań, w których nie można użyć tradycyjnych otworów na śruby. Kucie w różnych rozmiarach i kształtach. Są one nitowane w powierzchni, a następnie wbijane w śruby. Te orzechy są niezwykle mocne i trwałe i są powszechnie stosowane w warunkach przemysłowych. Nitonakrętki to szybki i łatwy sposób łączenia ze sobą elementów metalowych i plastikowych. Mogą być używane do łączenia tworzyw sztucznych, rur i paneli aluminiowych. Takie niedrogie nitonakrętki nierdzewne można łatwo zainstalować za pomocą narzędzia sześciokątnego. Nitonakrętki gwintowane są rodzajem mocowania. Nakrętki te są używane w wielu zastosowaniach, od samochodów po produkty dekoracyjne i elektryczne. Występują w różnych rozmiarach i są zapakowane w trwałe przezroczyste pudełko. Nitonakrętki ze stali nierdzewnej można również stosować do materiałów, które są zbyt kruche, aby umożliwić otwory gwintowane. Po zainstalowaniu nitonakrętki zakotwiczają się w panelu, tworząc mocną gwintowaną wkładkę dla śrub i wkrętów. Nitonakrętki służą do mocowania cienkościennych elementów z blachy lub tworzyw sztucznych. Posiadają rowkowany trzonek, który rozkłada się na cztery płatki po ślepej stronie materiału podstawowego. Nakrętki te umożliwiają wstępne zamocowanie elementu przykręcanego do elementu nośnego, co jest szczególnie przydatne w przypadku ciężkich lub ukrytych zespołów.

Zazwyczaj montuje się je za pomocą specjalnie zaprojektowanego narzędzia, które wciąga nit na drugą stronę. Następnie trzpień odskakuje, umożliwiając zainstalowanie ślepej strony nitu po drugiej stronie złącza. Są one zwykle używane do łączenia dwóch elementów, takich jak śruby. Ich wkładki gwintowane mogą być gwintowane lub niegwintowane, dzięki czemu można je stosować w zastosowaniach, w których tradycyjne otwory na śruby nie są możliwe.