Wybieramy nocleg z wyżywieniem w górach

Polskie góry to jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju. W Tatry latem i zimą ściągają tłumy turystów, szukających najróżniejszych rozrywek. Jedno po prostu chcą wypocząć i zrelaksować się z widokiem na góry, inni zaś zwiedzić każdy szczyt. Niezależnie od tego najważniejszym zagadnieniem pozostaje zakwaterowanie.

Nocleg z wyżywieniem w Tatrach – jak szybko go znaleźć?

nocleg z wyżywieniem w murzasichluWśród najwyższych polskich gór znajdziemy setki ofert noclegowych. Niektórzy ściągają do Zakopanego, szukając rozrywek i popularnych atrakcji, jednak wielu szuka relaksu raczej w bardziej oddalonych wioskach, gdzie naprawdę czuć górski klimat – a noclegi wraz z wyżywieniem będą tańsze. Jednak jak znaleźć takie miejsce? Przede wszystkim musimy wypośrodkować nasze oczekiwania. Jeśli jedziemy z rodziną, raczej odpadają zupełne odludzia – w końcu powinniśmy zapewnić wypoczynek także dzieciom, a to łatwiejsze w miejscowościach bliższych do atrakcji. Jednak wcale nie musimy wynajmować apartamentu w centrum Zakopanego. Przykładowo, możemy bardzo łatwo znaleźć nocleg z wyżywieniem w murzasichlu. To miejscowość na na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Jest tam jednocześnie blisko do górskich szlaków jak i do rozrywek dla całej rodziny, szczególnie dla dzieci chociażby do term w Bukowinie. W takich miejscowościach znajduje się najczęściej duża baza noclegowa – zarówno oddzielne domki o wynajęcia jak i noclegi w agroturystykach, gdzie mamy zagwarantowane doskonałe wyżywienie, robione przez samych właścicieli.

W tatrzańskich miejscowościach możemy znaleźć bardzo rozwiniętą bazę noclegową z wyżywieniem. Na pewno będzie ono smaczniejsze niż zimna płyta w hotelu – a często może trafić na lokalne produkty czy wyroby własne właścicieli. To doskonały pomysł na wypoczynek i relaks.