Projektuję tanie ulotki

Od dziecka, a przynajmniej tak twierdzi moja mama, miałam drug do rysowania. Zresztą wszystko co się wiązało z plastyczną działalnością, świetnie mi wychodziło. Tak też już zostało, bo przez kolejne lata swojej edukacji uczyłam się w kolejnych szkołach plastycznych i na kolejnych kursach artystycznych.

Moja pasja – projektowanie tanich ulotek

tanie ulotkiRodzice o to dbali i dziś jestem im wdzięczna. Wreszcie skończyłam ASP. Życie artysty do lekkich jednak nie należy, o czym wie chyba każdy. Jeśli nie ma się szczęścia, to trzeba niestety bardzo stopniowo zdobywać sobie względu. Nawet artyście przyda się także szczegółowy biznesplan, i własna firma. Właśnie we własnej przedsiębiorczości będzie mógł najlepiej rozwinąć skrzydła. Ja już przeszłam na własną działalność. Na razie mam jeszcze dość skromne portfolio, ale stopniowo się rozwija. Ostatnio projektuję tanie ulotki. Nie biorę za nie dużo pieniędzy, bo wiem, że jeszcze nie mam wypracowanej renomy. Cóż, nie mogę sobie jeszcze pozwolić na niezwykle wygórowane ceny. Taka jest prawda. Moje tanie plakaty, co prawda cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Zawsze podchodzę do takich projektów bardzo indywidualnie. Obecnie są to więc głównie projekty reklamowe, które za sprawą współpracy mogę dla klienta na życzenie także tanio wydrukować. Drukarnia internetowa mojego znajomego z chęcią przyjmuje takie zlecenia. Klient płaci i otrzymuje od razu zaprojektowane i ostatecznie wydrukowane ulotki czy plakaty. Kolega dostaje swoją część pieniędzy, a ja swoją. Wszystko mamy oczywiście odpowiednio zapisane w umowie.

Skorzystanie dzisiaj z usług jakiejkolwiek drukarni nie będzie dla nas żadnym problemem. Jest ich tak wiele, że każdy z nas wybierze dla siebie którąś z ich ofert, która będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.