Rok szkolny i kalendarze firmowe

Zbliża się nowy rok szkolny, i dzieci muszą wyróżniać się na drodze. Zorganizowany został event, który informował, jak niebezpieczna może być jezdnia. Dzieci dostawały odblaski reklamowe, by mogły nosić je przy swoich plecakach. To bardzo dobry pomysł, trzeba je od początku uczyć, że z przechodzeniem przez ulicę nie ma żartów.

Kalendarze firmowe z puchaczem

kalendarze firmoweDostały też kubki reklamowe, z odblaskową sową. To ona była takim znakiem szczególnym tego wydarzenia. Ja dostałam ze znajomymi tanie kalendarze firmowe, właśnie z tym puchaczem. Będę mogła sobie nosić go w aucie. Moja córka dostała dwa balony reklamowe, i biegała z nimi wszędzie. Kupiłam jej watę cukrową, bo na takich wydarzeniach, zawsze stali panowie z watą, a dzieciaki ją uwielbiają. Tak jak mówiły plakaty reklamowe, miały być też jakieś występy. Zgłosiłam małą do konkursu. Kto szybko nauczył się wierszyka na pamięć, dostawał wspaniałą nagrodę. Wzięłyśmy wierszyk zapisany na kartce, i poszłyśmy się uczyć gdzieś w ustronne miejsce. Mała była bardzo pojętna i szybko się go nauczyła. Potem poszłam z nią na scenę, i oświadczyłyśmy, że już ładnie umiemy wierszyk. Córka stanęła przed mikrofonem, i zaczęła pięknie recytować. Sędziowie byli zachwyceni, bo poradziła sobie świetnie, bez żadnej podpowiedzi. Dostała piękny plecak w nagrodę. Był on z jakimiś misiami, i w zestawie był jeszcze piórnik, z całym wyposażeniem. Miał kredki, pisaki, różne długopisy kolorowe żelowe, i ołówki. Dodatkowo dołączony był worek na strój do w-fu i kapcie. Bardzo się ucieszyła z tego podarunku. Każdemu potem pokazywała co wygrała. Jakieś dzieci przyszły i razem rysowały tymi kredkami i pisakami. Ja pobrałam różne plakietki informacyjne, by dowiedzieć się więcej o organizatorach. Byłam ciekawa, kto jest sponsorem całej akcji.

Była to taka znana firma, która mieści się w naszej miejscowości. Dobrze, że przez taką swoją reklamę, pomagają dzieciom. Trzeba rozgłaszać takie akcje, i dużo mówić o tym, by uważać przy przejściu dla pieszych. I zawsze przechodzić tylko, jak jest zielone światło.