Wiązanka na pogrzebie w Białymstoku

Rozpoczęłam kilka lat temu sprzedaż i produkcję wiązanek na pogrzeb i innych kwiatowych kompozycji. Jak do tego doszło? Jakieś siedem – osiem lat temu musiałam bardzo szybko znaleźć całkiem nową pracę, a że bardzo lubię kwiaty postanowiłam, że otworzę małą kwiaciarnię.

Jaką wiązankę na pogrzeb w Białymstoku wybrać?

białystok wiązanki na pogrzebWspomniane kilka lat temu okazało się, że bardzo szybko muszę znaleźć całkiem nową pracę. Na ten właśnie okres przypada wielki kryzys ekonomiczny, który był spowodowany bardzo dużym krachem na giełdzie papierów wartościowych. Okazało się właśnie, że owy kryzys wpłynął także na rynek pracy i wiele dużych i małych zakładów pracy musiało iść do likwidacji. Również zdarzyło się to w moim zakładzie pracy i tak musiałam bardzo szybko znaleźć coś całkiem nowego. Na samym początku chciałam znaleźć pracę na etacie, na podobnym stanowisku do mojego dotychczasowego. Jednak bardzo długo nie udawało mi się niczego znaleźć i tak postanowiłam, że założę własną jednoosobową działalność gospodarczą związaną z kwiatami. Miałam już lokal w bardzo dobrej lokalizacji, bo tuż przy samym cmentarzu i dlatego też postanowiłam, że będę się specjalizować w wiązankach pogrzebowych. Moją firmę z łatwością można było wyszukać w największych wyszukiwarkach internetowych po frazie – białystok wiązanki na pogrzeb. Białystok to oczywiście miasto, w którym znajdowałam się moja nowa kwiaciarnia. Poza wiązankami pogrzebowymi przygotowywałam także kompozycje okazjonalne, czy też przepiękne bukiety ślubne.

Specjalizowałam się również w dekoracjach kwiatowych na zamówienie. Dużą popularnością cieszyły się pakiety zawierające w sobie wiązanki pogrzebowe i dekoracje kwiatowe sali na stypę. Sala była dostępna tuż obok mojej małej kwiaciarni, co było udogodnieniem.