Wyremontowałem łazienkę i położyłem nowe płytki

Ostatni remont łazienki robiłem jakieś dziesięć lat temu. Przyszedł więc czas na zmianę. Zauważyłem, że płytki już poszarzały a na podłodze pojawiły się w kafelkach pęknięcia. Zatem przyszedł czas, w którym trzeba zrobić remont. Zamówiłem kafelkarza, chociaż nie było to łatwe. Pojechałem do marketu budowlanego na zakupy i kupiłem wszystkie niezbędne materiały.

Wybór płytek łazienkowych jest ogromny

płytki łazienkowe czarno białeMuszę przyznać, że wizyta w składzie materiałów budowlanych bardzo mnie zaskoczyła. Wybór był ogromny, pomimo, że to tylko sieciowy market z budowlanką. Oczywistym dla mnie było, że na podłodze i ścianie położę płytki. Do łazienki nic innego się przecież nie nadaje. Płytki położy fachowiec a nie ja osobiście – to chyba oczywiste. W każdym razie znalazłem towar jaki chciałem. Zdecydowałem się na płytki łazienkowe czarno białe, bo pomyślałem, że sobie na podłodze zrobię szachownicę. Wpadła mi w oko ta koncepcja w trakcie zakupów. W sklepie były bowiem pokazane przykładowe aranżacje łazienek. Dokonałem niezbędnych zakupów a wynajęty przeze mnie fachowiec wykonał zlecone przeze mnie prace. Teraz moja łazienka wygląda o wiele atrakcyjniej, aniżeli przed remontem. Nie ma już pęknięć w kafelkach na podłodze ani brudnych płytek na ścianach. Kupiłem bardzo solidne płytki łazienkowe, więc spodziewam się, że wytrzymają kolejne dziesięć lat. Bardzo zadowolony jestem również z fachowca, którego nająłem do prac remontowych.

Każde pomieszczenie w domu czy w mieszkaniu wymaga przeprowadzenia raz na jakiś czas remontu. Trzeba odnowić wnętrza albo wymienić – na ile to tylko możliwe. Ja odnowiłem łazienkę i zleciłem położenie nowych płytek. Fachowiec szybko i sprawnie wykonał zlecone prace. Nowe płytki wyglądają teraz znakomicie. Chronią też ściany przed wilgocią.