Materac dla kota i nowy mieszkaniec

Kupiłam kilka dni temu kota. Bardzo jestem zadowolona z tego, że w moim mieszkaniu pojawiło się jakieś życie. Mieszkam sama, więc taki kot to dla mnie zawsze jakaś odmiana i radość. Dotąd brakowało mi towarzystwa.

Materac dla psa i kota to ważna sprawa

materac dla psaTeraz nadal by mi się przydał jakiś człowiek, do którego można by się odezwać. Zawsze jednak z kotem jest trochę raźniej. Można sobie z nim porozmawiać zamiast gadać tylko ze sobą. Uważam więc tę zmianę za bardzo pozytywną. Co prawda, to jest też oczywiście dodatkowy obowiązek. Ja jednak mam dość czasu, żeby się takim zwierzakiem zająć. Pracuję zazwyczaj w domu, więc nie stanowi problemu, aby trochę się z kotem pobawić nawet w trakcie dnia. Potrzebna mi był materac dla kota i inne akcesoria w związku z tym zakupem zwierzęcia. Niech ma też swoje miejsce, w którym będzie mógł sobie wygodnie siedzieć. Ludzie pamiętają, aby zakupić legowisko dla psa, a dla kota to już nie zawsze. Co prawda, koty to wyjątkowe wędrowniczki, ale myślę, że osobista przestrzeń poza kuwetą im się także przyda. Dzięki temu wiedzą, gdzie jest ich miejsce. Kiedyś miałam szczeniaka i kupiłam mu wtedy materac dla psa. Teraz uważam, że miejsce do spania dla kotka też jest potrzebne. Wyprowadziłam się z rodzinnej miejscowości i trochę mnie męczy to samotne życie, ale z drugiej strony wiem, że kiedyś pewnie się to zmieni.

 

Na każdego przyjdzie na pewno pora, żeby ułożyć sobie z kimś życie. Na razie wystarczy mi kotek. Życie z nim jest ciekawsze i weselsze. Bardzo się cieszę, że mam takiego nowego współlokatora.