Mój kot pomagał mi stworzyć model miasta

Makiety architektoniczne są przedmiotami, które ułatwiają wizualizację budowanego obiektu. Taki model obiektu jest w 3D, co na pewno ułatwia osobom bez wyobraźni zobrazowanie przyszłej inwestycji.

Modele domow – praca wymagająca skupienia

modele domowJak architekt mam wiele pracy i bardzo często muszę ją przenosić do domu. Także i tym razem tak było. Musiałam wykonać trzy makiety architektoniczne. Wieczorem zabrałam się do pracy. Poczałkowo szło mi nawet bardzo szybko. Wykonałam spód na którym później umieszczę modele domow. Spód wykonałam z tektury, z czego mój kot Maksymilian nie był zadowolony, gdyż zabrałam mu jego ulubiony karton i po prostu bez skrupułów go pocięłam. Właśnie od tego momentu zaczęły się schody. Mój Maksymilian postanowił mi towarzyszyć, a może po prostu chciał być bliżej jego ulubionego kartony. Podczas wykonywania każdego elementu ocierał się o mnie. Próbowałam nie zwracać na niego uwagi, jednak on coraz bardziej chał, aby również i nim się zajęłam. Wykonując makiety budowanych osiedli chciałam być bardzo skupiona, jednak on mi to uniemożliwiał. W końcu nastało apogeum, mój kot po prostu, bez żadnych skrupułów wszedł mi na głowę. Stwierdziłam, że już tak nie dam rady wykonywać makiety architektonicznej i spełniłam jego zachcianki. Dostał porcję porządnego miziania. Jednak było mu mało, bo jak to kot, zgłodniał. Więc jeszcze musiałam go nakarmić.

Praca w domu, gdy mieszka się z kotem do łatwych na pewno nie należy. Szczególnie, gdy kocur chce zwrócić na siebie uwagę. Na szczęście mimo „pomocy” kota udało mi się skończyć makiety an czas.