Wymieniłem kilka krat pomostowych

Budynek, w którym pracowali moi ludzie pozostawiał wiele do życzenia jeżeli chodzi o jego stan. Wiedziałem, że remont jest nieunikniony, ale zawsze brakowało czasu, żeby się tym zająć. W końcu postanowiłem ostatecznie się z tym wszystkim rozprawić.

Samodzielna wymiana kilku krat pomostowych

kraty pomostowe ocynkowaneWcześniej zamontowane na hali były kraty pomostowe ocynkowane, które już pozostawiały wiele do życzenia co do jakości. Wiedziałem, że część należało wymienić i postanowiłem zająć się tym osobiście. Poprzednio także sam montowałem takie kraty i uznałem, że nie ma sensu zatrudniać specjalistów, skoro wiedziałem jak to zrobić. Udałem się do firmy, która sprzedawała właśnie takie kraty pomostowe ocynkowane i zamówiłem niezbędną ilość. Uprzednio sprawdziłem dokładnie co jest do wymiany i na tej podstawie dokonałem zakupów. Kraty przywiozłem sam na teren swojej firmy, ponieważ miałem odpowiedni pojazd i nie było sensu ponosić niepotrzebnych kosztów za transport. Kiedy dojechałem na miejsce to pracownicy wypakowali kraty a ja zostawiłem sobie to zajęcie na weekend. Wtedy w firmie nikogo nie było i spokojnie mogłem zająć się wymianą poszczególnych krat pomostowych. Poszło mi całkiem nieźle, ponieważ w ciągu dwóch dni wszystko zrobiłem. Pracowałem samodzielnie i byłem dumny z siebie, że tak doskonale mi poszło. Kiedy pracownicy przyszli do pracy w poniedziałek to od razu zauważyli, że są wymienione kraty. Cieszyli się, że w końcu się tym zająłem i nawet zadeklarowali, że mogą sami pomalować całą halę.

Udało się w dużej mierze przeprowadzić remont na własną rękę. To, czego nie byliśmy w stanie wykonać sami zlecone zostało profesjonalnej firmie. Zapłaciłem trochę za ich usługi, ale w końcu miałem wszystkie pomieszczenia kompleksowo wyremontowane.